SVEČIUOSE: Beata Tiškevič (kodėl Klajumas mokykloj buvo dūchas?)

16 Lap 2020
78 601 Peržiūros

Mažiau daiktų - daugiau istorijų www.laisvalaikiodovanos.lt/

Jūsų miegu rūpinasi www.napsie.lt/

SVARBU: Kelios ateinančios laidos yra nufilmuotos prieš karantiną, todėl jose esame be kaukių ar kitų apsaugų. Visose ateinančiose laidose po to laikysimės visų saugumo reikalavimų.

Iš pažiūros mes su Beata esam kaip katė ir šuo, bet susėdam ir suveikia kažkokia magija kurios dėka gaunasi kažkas įdomiaus ir juokingo. Štai dar vienas mūsų gilus ir įdomus pokalbis. Gero žiūrėjimo.

🔥🔥REMKITE MUS PATREON'E🔥🔥
www.patreon.com/klajumas

🔥🔥NORITE MATYTI SAVO REKLAMĄ MŪSŲ KANALE?🔥🔥
reklama@klajumokanalas.lt

Klajumo Instagram
instagram.com/klajumas/

Betos Tiškevič Instagram
instagram.com/beata.tiske...

Klajumo Facebook
facebook.com/dominykas.kl...

Video gamino:
instagram.com/bertys_e/

Komentarai
 • Ką darytumėt jei jūsų vaiką skriaustų mokykloj?

  Klajumo KanalasKlajumo KanalasPrieš 8 mėnesių
  • @Edvinas Janevicius Arba vaiką nuo mažumės mokink apsigint, ir nuvesk į bokso ar kitos kovos šakos treniruotes. Tai daug geriau, nei kažkoks psichologas, kuris moka tik užglaistyti žodžiais viską, bet nieko nepadaryti. Veiksmai >>>>>>pokalbiai Tavo vaiką sumuštų mokykloj, ir tu ką, nuvesi jį pas kažkokią bobą pasikalbėt dėl to? Jam dar didesnė trauma bus. Vaikus reikia mokinti apsigint ir "duot atgal". Tik taip tu gali kažką pakeisti ne tik savo vaiko gyvenime, bet ir apskritai visuomenėje.

   [E][E]Prieš 7 mėnesių
  • Sėsk sūnau aš tau papasakosiu istorija 😂🤣

   justinas justasjustinas justasPrieš 8 mėnesių
  • Pamokyciau kovoti taip, kaip kovojau aš - ignore the jokes, be smarter, faster and better than them... and fight as a crazy lioness if they attack :)

   egloonaegloonaPrieš 8 mėnesių
  • @Edvinas V 😀😀😀😀😀

   spike dafakspike dafakPrieš 8 mėnesių
  • padegciau mokykla. tada vaika. tada save.

   Edvinas VEdvinas VPrieš 8 mėnesių
 • Beata labai malonus zmogus. bet ji nepatenkinta vyru ir moteru santykiu standartais visuomeneje. bet tai tik standartai, ne taisykle. galima susirasti vyra, kuris supuos vaika, o tu su draugem gersi sampana kirpykloje (ji sake, kad pavydi vyrui gerti alu su draugais garaze). todel nereikia keisti ar ivedineti taisykliu MUMS VISIEMS. tiesiog uztenka apeiti standartus (nes tai nera taisykles). Moteris gali ta pati, ka ir vyras, tik noro reikia. ne visos nori eit dirbt smaluotus darbus. feminizmas paskui sustoja kazkurioje vietoje visgi, nes moterys ir vyrai skiriasi, pati sake, kad smegenys musu yra skirtingos. sekmes!

  LarryLarryPrieš 4 mėnesius
 • Kol kas geriausias Klajumo kanalo podcastas. :)

  Kristijonas ZizasKristijonas ZizasPrieš 4 mėnesius
 • Beata viena gražiausių merginų kokias tik esu matęs ir manau ji puikiai žino, kad yra graži. Grožis nėra 1-2 detalių mišinys (pvz gražus veidelis ir papai), tu juk žiūri visą vaizdą ( kalbėjimo maniera, principai, prioritetai, be abejo fizinė išvaizda). Čia aišku obvious dalykus kalbu, bet overall viską imant spėju Beata ta merginga, kurią 90 proc lengvai gali įsimylėt;)

  Romas TRomas TPrieš 5 mėnesių
 • Truputėlį likau apstulbęs, kad jūsų karta( vyrai ir moterų atstovė Beata) nežinojote elementarios žmogaus anatomijos (vyro ir moters) . Gal 11 metų perskaičiau knygas „ Tu ir Aš” „ Meilės vardu ”. Ten normaliai

  Kazimieras SenvaitisKazimieras SenvaitisPrieš 6 mėnesių
  • Ten normaliai aprašyta ir anotomija ir santykiai. Tada susidūrus su organizmo pokyčiais nekyla klausymų.

   Kazimieras SenvaitisKazimieras SenvaitisPrieš 6 mėnesių
 • Klajumas kai pripises tevas pačioj pradžioj su bonke

  Cola InnitCola InnitPrieš 6 mėnesių
 • Labai geras pokalbis, uzkabino nuo pirmos minutes, Kitokius pasikalbejimus su jais net 3kartus ziurejau♥️👍😇

  Dovileee91 SalkovskyteDovileee91 SalkovskytePrieš 7 mėnesių
 • 39:00 feminizmas yra outsaiderių kultas tiesiog taip išeina. Nepilnavertės moterys bando įpiršti normalioms moterims, kad jų "moteriškumas" yra ne jų, o vyrų sugalvotas dalykas, ir kad moterys gali būti kuom tik nori (įskaitant ir vyru - aka trans) ir jeigu tu nemoki gaminti ar valyti dulkių, tu vistiek esi nuostabi ir susirasi savo svajonių princą. 40:00 taip, vyru būti yra fun, bet pati esmė, kad prie to "fun" yra atsakomybė, ko moterys niekada neprisiims. Net feministės bent kartą yra pasakusios kažkam "būk vyru" nors tiki, kad lytis yra "socialinis konstruktas". O kiek vyrų kažkam yra pasakę "būk moteris"? 43:00 dabar Beata turėtų suprasti, kaip jaučiasi vyrai per skyrybas, kai jų turtas yra išdalinamas moteriai, nors ji neprisidėjo prie to (nors teisiškai taip galima). 1:57:00 feminizmas - aukos pozicija. Likusi dalis tik Beatos "cognitive dissonance" iš feministės pozicijos. Klajumas su Jonu kalba apie atsakomybę, kas moterims sunkiai suvokiama. Jos nori privilegijų, bet ne atsakomybės.

  [E][E]Prieš 7 mėnesių
 • 21:50 labai taikliai pastebėta, bet Beata pamiršo motinas, kurios tekėjo už tokių tėčių. Atsakingos abi pusės, bet juodinama tik viena. Tėvai alkoholikai, motinos tada kas? Aukos? Nejuokinkit. Juk ne paslaptis, jog moteris renkasi vyrus, t.y. lemiamas žodis jų, bent jau taip įprasta daug kur šiuo metu, tad kodėl taip mažai šnekama apie moterų atsakomybę? Jei feminizmas būtų tikrai apie lyčių lygybę, ši ideologija nesmerktų vienos lyties, lyg kita lytis neegzistuotų ir neturėtų visiškai jokios įtakos. Žodžiu, dėl to ir juokingos man feministės visos, kurios toliau savo p..os nemato.

  [E][E]Prieš 7 mėnesių
 • čia toks diskusinis apie tėvo trūkumą: aš esu moteris, neturėjau tėvo (ir mes su juo nebendravom) ir aišku tai turėjo įtakos. bet manau didelė to dalis net nėra apie tai, ar aš gavau kažkokių "vyriškų" pamokų. didelė dalis yra apie tai, kad vienas iš tavo tėvų pasirinko tave palikti. ir kai tu mažas augi ir amtai dviejų tėvų šeimas, nori nenori kyla klausimas, what's up? kodėl pas mane tik vienas iš tėvų? šiaip labai patinka jūsų podcastai, įdomu, ačiū.

  Adelina GAdelina GPrieš 7 mėnesių
 • Šiaip bendruomenes/visuomenes vadinti primityviomis yra neetiška. To jau, bent akademinė, visuomenė atsisakė. Tiesiog yra skirtingos visuomenės, skirtingai suvokiančius vienus dalyks, ar kitus, Jonai.

  kaimo japaskaimo japasPrieš 7 mėnesių
 • toks for fun, popsines filosofijos burelis :D

  defiler2defiler2Prieš 8 mėnesių
 • Seni, audio tikrai prastokas, vos svecia girdziu jau gal trecia karta. (bet prisimenu tik du?)

  defiler2defiler2Prieš 8 mėnesių
 • tai tas kur uz kadro sneka irgi lenda tegul 😅 ateinam paziuret jusu o vis tas lenda 😂😂😂😂

  Lukas DudaLukas DudaPrieš 8 mėnesių
 • Smagus pokalbis, turbūt todėl kad jame geras balansas tarp skirtybių - pakanka skirtumo, kad viens kitam kažką naujo pasakytumėte ir ne kraštutinis antagonizmas, kai tik kova, kas ką nugalės. O man tai labai būtų įdomu su užkadriniu Jonu pasikalbėti apie psichologiją, akademinę ir praktinę🙂 Nes dalykai paliesti, bet galima ne tik pakrapštyt paviršių.

  Agne MAgne MPrieš 8 mėnesių
 • Klajumai, žiuriu aš į tave per telefono ekraną (vidurys nakties, standartiškai nebūnu produktyvi studentė), ir galvoju, koks tu nuostabiai gražus žmogus esi, perspjauni bent kokį trečdalį ten tų sušiktų akademikų šiknaskyles suraukusių. Stebina tavo jautrumas, kritinis mąstymas, savirefleksija, vaizduotė. Nerealu, kaip tavo smegenys gražiai veikia. Jūs visi tryse čia taip sąmoningai ir nuoširdžiai bazarinat, norėčiau ir aš prisijungt, tik nežinau, ar turiu, ką pasakyt. Visą dieną kapoju jūsų podcastus vieną po kito, klykiu balsu, blet, chebra, įkvepiat toliau nebūt produktyvia studente. Quality content *širdutė*

  gelyte00gelyte00Prieš 8 mėnesių
 • o tu , Beata, ka manai, yra lengva tureti six packa ir raumeninga kuna ? ypatingai pradedant nuo tokios formos kaip Klajumas ? oj tu vistute, vistute :) man asmeniskai magistro laipsni pasiekt ir vystyti versla neatrodo sunkiau nei darbas su savo kuno linijom. Gyme dirbu daugiau nei metai, labai saziningai ir stipriai, mityba irgi prisiziuriu, toli grazu dar iki normalaus kuno :) zinoma rezultatas yra, bet dar ojej kiek toli... aisku genai daug ka gali reiksti, bet mano atveju tai LABAI sunku...reikalauja ziauraus pasirizymo ir ziauriu pastangu, linkes manyti, jog pvz su tavo charakteriu tau butu beveik neimanoma, net jeigu ir labai noretum turet grazu riezta uzpakaliuka ir dailes kojas, paluztum greitai :) nereikia nuvertinti tokiu pastangu, tai tikrai nera lengva, kaip itariu atrodo tau. Juokinga kai tokios mintys apskritai sakomos zmogaus, kuris akivaizdu neturi nieko bendro su rimtu sportu...

  OtemejasOtemejasPrieš 8 mėnesių
 • Idomus sitas podcastas

  Jegeriufane NJegeriufane NPrieš 8 mėnesių
 • Visi Joną įsimylėjo

  Skaistė JurkšaitytėSkaistė JurkšaitytėPrieš 8 mėnesių
 • Klajumai, tu ziauriai MALADEC! Dziaugiuos, kad galiu stebet tavo podcastus! Tik pirmyn! ;))))

  San draSan draPrieš 8 mėnesių
 • Tema apie lyčių darbus - mūsų namuose mano vyras nesurinkineja baldų. Ne todėl kad nemoka. Bet todėl kad man konstruktoriai kosmiskai kelią kaifa. Aš jaučiu pasitenkinimą tą padarius! Jei kas pamato kad renka baldus ne vyras, o moteris dažnai malkų gauna tiek mano vyras, tiek aš, tai tiesiog pradėjom tą pasilikti namuose nes nepaisant to kad tai neatitinka stereotipų, mūsų namuose toks maketas tinka :) Bet kalbant apie "tapimą vyru", tai nors ir tokius nepretenduoju, bet pizdiec kaip gerai jaučiausi kai pati savarankiškai issidaziau ir issitapetavau buto sienas, susistaciau baldus ir t.t. :)

  egloonaegloonaPrieš 8 mėnesių
 • Labai gerai susiklausė! Tikrai atrodo, kad Dominykas gerai moteris supranta! :D (❤️) Ir dar kažkaip faina klausyt, kai yra ir moteriškas balsas (čia turbūt grynai techninis dalykas, kad klausomumas lengvesnis, nes lengviau atskirt, kas kalba). Ir bajeriai kažkokie truputį labiau "atskiesti", nes kai vien bachūrai susėda, tai man kartais būna jau perdaug awkward. O iš kitos pusės, kai Beata su savo kolegėm sėdi kalba, tai irgi perdaug "bobiška" :) Kai jūs kalbat, labai geras balansas. Draugaukit ir kalbėkite daugiau!

  jolopukkiijolopukkiiPrieš 8 mėnesių
 • Užkadrinio balso savininkas ❤️❤️❤️ !

  jolopukkiijolopukkiiPrieš 8 mėnesių
 • (ūūūū minia šėlsta) Pakartot! Pakartot! Pakartot!

  Danielius V.Danielius V.Prieš 8 mėnesių
 • Dominykai, viena iš priežasčių kdl tavo turinys įdomus ir yra, nes nekiši savo politinių pažiūrų ar visuomenėje susidariusios nuomonės, žiūrėdamas pailsi nuo realybėje vykstančių nesamonių:D Kur kas įdomiau pakalbėti apie kitas temas

  Lukas SvigrysLukas SvigrysPrieš 8 mėnesių
 • Dėl paichologijos tai Klajumas teisus. Beata tik labai jau gina savo būsimą profesiją

  Arss066Arss066Prieš 8 mėnesių
 • Nuo 37 min forward kur svaigsta kad lyčių paskirstymas yra socialinis konstruktas, tai labai kvailai skamba. Taip kaip biologiškai moterys yra linkusios prižiūrėti vaikus (nes juos gimdo) ką mes matome ir pas visus kitus gyvūnus - taip vyras turi savo biologinius "vyriškus" atributus, jie dažnai yra labiau agresyvus, nes reikia šeimą ginti ir visi tokie atributai yra pritaikomi "vyriškumui". Ir tada sakyti kad visos tos savybės yra abstrakčiai žmogiškos ir nepriklausomos nuo lyties yra durnas biologijos neigimas. Geras podcastas tho.

  Kastytis JodisKastytis JodisPrieš 8 mėnesių
 • baigiau magistro studijas 39metų - visiškai pritariu Beatai, kad dėstytojai kai kurie nesuvokia, kad atėję dirbantys žmonės nori kažką pasitobulinti, o ne yra naivūs nieko nematę pirmakursiai

  Algirdas NavickasAlgirdas NavickasPrieš 8 mėnesių
 • Pavadinimas : pokalbis su beata tiskevic ir zmogumi is uz ekrano 😁 skonio reikalas, bet kai jis isijaucia isikisineti ir laidos zmones ziuri i kazkur uz ekrano, ar dominykas isijaucia su juo kalbeti palikdamas svecia, nu nezinau 🤷‍♂️🤔 primena teletabiu laida, kai vyksta veiksmas ekrane o atsirades balsas is uz ekrano perima kontrole ir visi tada kazko klauso spokso kazkur 😁😁😁

  Adomas ValančiauskasAdomas ValančiauskasPrieš 8 mėnesių
 • Mldc Klajumas, future Zemkauskas

  MntsMntsPrieš 8 mėnesių
 • Kurios srities Jonas turi daktaro laipsnį? Patenkinkite smalsumą:D Jis lyg ir pasakė, bet nesigirdi.

  LudwigLudwigPrieš 8 mėnesių
 • Tikrai labai ačiū už tokį podcast'ą visiems. Tokių su humoru, tačiau stiprių psichologiškai ir analizuojančių nepaviršutiniškai ir ,negana to, įkvepiančių, video nėra daug. Tad tikrai nuoširdus ačiū, tik daugiau linkiu. Pasiklausius jausmas, kaip po itin gero pasikalbėjimo iki išnaktų su draugais. 🙂👌

  Laimutė JablonskytėLaimutė JablonskytėPrieš 8 mėnesių
 • būtinai pakvieskit beatą dar kartui, super įdomu klausyt jūsų ir manau, jog tikrai galima dar daugiau temų aptarti, nes kai susirenka intelektualūs žmonės su humoro jausmu iš skirtingų gyvenimų, SUPER įdomu!!!

  Guoste BGuoste BPrieš 8 mėnesių
 • Stiprus video. Geras video !!! Puikūs žmonės, nuostabi pašnekovė . Apskritai kalbant nieko panašaus nesitikėjau ( daug sužinojau , dar daugiau įsisavinau ) . Chebra Jūs super . Jonai 10/10 !!!! Balsas už kadro su tokiais sąmojais ... Tikrai rekomenduočiau video , kaip edukacinį žmonėms kurie dar turi daug klausimų apie tai , kaip suprasti žmones . peace

  Arminas MasionisArminas MasionisPrieš 8 mėnesių
 • Kas darė jums ta augalų sieną?

  Domas LukaševičiusDomas LukaševičiusPrieš 8 mėnesių
 • Labai puikus turinys . Informatyvu ,bet kartu ir per humoro prizme . Patiko

  Sandra GurnieneSandra GurnienePrieš 8 mėnesių
 • kalbant apie paskutine podcasto dali, visais amziais buvo taip , ir bus, ir nieko cia niekas nepakeis, kad to nebutu. (turiu omeny zmoniu ziauruma) galbut tik skirtingais budais, didzia dalim del teisesaugos, yra maziau to.

  Gediminas BielskisGediminas BielskisPrieš 8 mėnesių
 • Gavau 2 iš kontro nes per kontra žiurejau Klajuma žinokit vertejo

  Kajus KajusKajus KajusPrieš 8 mėnesių
 • Tas kitas bičas už ekranto turėtų irgi matytis, kaip būna pas kitus USA, tiesiog jam kalbant, perjungia kamerą ir jį rodo :) H3h3 taip daro ir kiti :) Būtų daug smagiau jį žinoti ir matyti.

  AurimasPociusAurimasPociusPrieš 8 mėnesių
 • 1:32:27 : Lietuvoje gal dar taip kolkas nedaro, bet salyse kur pas psichologa vaikscioti yra populiaru daznai buna taip, kad tau priskiria koki nors disorderi kaip ADHD arba Aspergerio sindroma ir tada tu gauni automatiskai pasiteisinima durnai elgtis.

  hrdwood 666hrdwood 666Prieš 8 mėnesių
 • Du dalykai užkliuvo, garsas ir Beata... siaip viskas zjbs

  HoosaHoosaPrieš 8 mėnesių
 • Kazkas su vaizdo kokybe ir audio ne taip, garsas trukineja, vaizdas junginejasi tarp 30fps ir 60fps.

  Virgis ČekauskasVirgis ČekauskasPrieš 8 mėnesių
 • KOKI JONAS TURI TEN DAKTARO LAIPSNI?????????????? TAIP IR NESIGIRDEJO. PRITARIU ZMONEMS, KURIE JI GYRE. LAUKSIM ATSKIRO VIDEO TIK SU JUO

  LaurynasLaurynasPrieš 8 mėnesių
 • Operatorius yras žmogus,.

  Pushka MadaraPushka MadaraPrieš 8 mėnesių
 • Labai maloniai susiklausė :). Labai įdomu. Ačiū.

  Vestina IVestina IPrieš 8 mėnesių
 • Garsas fucked up trukcioja

  Pope DPope DPrieš 8 mėnesių
 • Klajumas leftistas?!? Ouch...

  TomabocasTomabocasPrieš 8 mėnesių
 • Ši trijulė netikėtai tapo mano mėgstamiausia, labai gerai papildot vienas kitą!

  Rūta SlaninaitėRūta SlaninaitėPrieš 8 mėnesių
 • Ar Jonas turi instagramą?

  Elzė AldakauskaitėElzė AldakauskaitėPrieš 8 mėnesių
 • Labai fainiai susiklause, malaciai visa komanda!

  Elvinas PalcauskisElvinas PalcauskisPrieš 8 mėnesių
 • #nebegeda

  edgaras zombisedgaras zombisPrieš 8 mėnesių
 • as vakarykste bulviu kose ir kotletus ne tam pasisildziau kad klausyciau rimto klajumo. wtf

  J BAL6J BAL6Prieš 8 mėnesių
 • Netflixas yra toks leftistinis ir obaminis, nenuostabu, kad taip nurauna kazkam stoga Misheles filmai ir knygos

  Karolis AndriekusKarolis AndriekusPrieš 8 mėnesių
 • Kaaaip gerai susiklause! 😍

  Gabriele SGabriele SPrieš 8 mėnesių
 • Beata ir Klajumas atrodo puikus tandemas. Norom nenorom, lyginu kitą podcastą - Beatos ir Indrės. Šis yra visa galva aukščiau. Nes jūs ateinat iš skirtingų polių, skirtingų nuomonių. O su Indre jūs tiesiog viena kitai pritariat. Ir ta diskusija tokia tuščia :) Aš ir šiaip esu jūsų fanė, tad gal kiek ir šališka nuomonė.. :D Ir taip, podcasto garsas kaip iš tokių mikrofonų - tai prastokas, nebent jie butaforija :D Ačiū jums

  Kipse1112Kipse1112Prieš 8 mėnesių
  • @Transcendental Spirit www.youtube.com/results?search_query=mudvi

   Kipse1112Kipse1112Prieš 7 mėnesių
  • kur ta indres ir betos pod galima rast?

   Transcendental SpiritTranscendental SpiritPrieš 8 mėnesių
 • Kalba apie patycias, kaip Klajuma bullino mokykloj, o toliau patys issitycioja is zmogaus be galuniu vienas bemokslis, o kitas ale su daktaro laipsniu.. low lifes.. #unsub

  777athletic777athleticPrieš 8 mėnesių
 • Dominykai, žiūrėdamas tavo kuriamą turinį visada turiu lūkestį jog jis bus jumoristinis. Šio podcasto nepavadinčiau tokiu. Keičiasi kryptis ?

  Rolandas GRolandas GPrieš 8 mėnesių
 • Wow! Beata visiškas moters idealas iš kurios galima tiek daug pasimokyt!❤️🥰

  Gabija3Gabija3Prieš 8 mėnesių
  • is it weird, kad jei būčiau moteris, norėčiau būt kaip Beata x)

   Danielius V.Danielius V.Prieš 8 mėnesių
 • Jonai!! Ar nereikia žmonos? 😀😀

  ColourOfTheStarsColourOfTheStarsPrieš 8 mėnesių
 • O gal pratęskit Beatos ir Klajumo podcastus kiekvieną savaitę? Būtų žiauriai įdomu klausyt kaip diskutuojat ir apie šiaip visokias realijas ;D

  albusmortisalbusmortisPrieš 8 mėnesių
  • Čia man rodos Beata kur atsisėda, tai visr įdomiau patampa 😁

   egloonaegloonaPrieš 8 mėnesių
 • 57:35 geriausia vieta 🤣😂

  Tautvydas DTautvydas DPrieš 8 mėnesių
 • Jus turetumet dviese daryt podcasta, taip gerai klausosi jusu abieju pokalbiai! Saunuolis Dominykai, mano vaikas irgi Dominykas, kietas bicas auga, dar mazas, bet jeigu skriaus jy kazkas, as nuejes nuskiriausiu skriaudikus,man pajibat. keep it rolling mate! pagarba

  Egioras LithuaniaEgioras LithuaniaPrieš 8 mėnesių
 • Pagarba Klajumui - ta šlykštų 0.0% Kalnapilio shudą gerti tikrai reik skūros didelės

  Marius PilipasMarius PilipasPrieš 8 mėnesių
 • Įsižeidžiau nes kalbėjote apie temas kuriose turiu labai stiprią nuomonę ir jus nepataikėte į mano pažiūros pusę. Daugiau nebežiūrėsiu. Viso gero !

  Cpr_ColdCpr_ColdPrieš 8 mėnesių
 • Noriu pagirt Klajumą ir visą komandą už reklamas. Manau jūs visi išpildėte sąlygą kuo organiškiau įterpt jas. Reklamos dažniausiai užknisa, bet kai taip meistriškai jos įterpiamos ir neužima pusę podcast'o tai turinys atrodo nepakinta dėl jų ir viskas atrodo labai profesionaliai. Dėl garso/vaizdo sinchronizacijos tikiuosi, kad bus ateity pakoreguota. Keep it up!

  Egidijus VainutisEgidijus VainutisPrieš 8 mėnesių
 • Nu vėl jus žiūriu kartu ir blyn Klajumai, ne su ta moterim gyveni;D jau taip kartu tinkat savo pokalbyje. P.s. kur Vaidutis?

  Pranas 56Pranas 56Prieš 8 mėnesių
 • "Tris metus karantinas netruks" - noted

  Tomas PocevičiusTomas PocevičiusPrieš 8 mėnesių
  • :D

   Akvile LizaityteAkvile LizaitytePrieš 8 mėnesių
 • Kelkite į Spotify'jų ! Good content needs recognition !

  harsh environmentharsh environmentPrieš 8 mėnesių
 • Nu labai nice, galeciau da 2h jusu praklausyt... tokios temos idomios paliestos, vibas geras, super!

  GyoungGyoungPrieš 8 mėnesių
 • Kas tas paslaptingas vaikinas uz kadro? Ar mes ji kada nors isvysime? Ar jis isdrya parodyti tikraji as?

  Laimis SavickasLaimis SavickasPrieš 8 mėnesių
 • Jonas yra new MVP :) labai geras formatas, Dominyko atvirumas žavi ir super susiklauso, kai iš už kadro dar yra nematomas balsas, kaip trečias veikėjas, kuris nebijo įsiterpti į pokalbį!

  Rūta VaranauskienėRūta VaranauskienėPrieš 8 mėnesių
 • 01:04 - 01:05 klajumas savo vidinę nepilnametę išleido

  StrafbatWorldStrafbatWorldPrieš 8 mėnesių
 • O jūsų green wall is tikrų gėlių?

  Kristina GrabyteKristina GrabytePrieš 8 mėnesių
 • cia as vienas jos net mates nesu :D

  žilvinasžilvinasPrieš 8 mėnesių
 • kaip Jis atlaikė Ja?

  Simas BudrysSimas BudrysPrieš 8 mėnesių
 • Man patinka trečias asmuo už kadro. Nesodinkite jo šalia!

  SpeculatorSpeculatorPrieš 8 mėnesių
 • Labai labai patiko. Labai turtingas podcast. Aciu. Niekaip nesuprantu kodel tiek neigiamu komentaru Beatos atzvilgiu. Viena protingiausiu, racionaliausiu Lietuvos moteru.

  Rokas NevardauskisRokas NevardauskisPrieš 8 mėnesių
 • Gal Jonas kartais žmonos ieško? Kaip vyras, visai protingai šneka...

  Milda MocMilda MocPrieš 8 mėnesių
  • @Domas Vorobjovas kada nors girdėjai žodį jupiteris?

   Tomas LapavičiusTomas LapavičiusPrieš 8 mėnesių
  • @Domas Vorobjovas Kada nors girdėjai apie tokį dalyką kaip "bajeris" ?

   Milda MocMilda MocPrieš 8 mėnesių
  • Kaip vyras visai protingai kalba... 😀 o tu kaip moteris labai durnai parasei ;)

   Domas VorobjovasDomas VorobjovasPrieš 8 mėnesių
 • 1:20:45 Mėgstu juodą humorą, bet žmogus, kuris pats patyrė patyčias šitaip kalba apie neįgalų žmogų....... "Berniukas vėdariukas"? WTF?

  Gediminas DamašiusGediminas DamašiusPrieš 8 mėnesių
 • Ziurejau tik del Klajumo. Nuo Beatos balso galva skauda :D

  Edas TattooEdas TattooPrieš 8 mėnesių
 • Gerai susiklause, puikiu temu uzkabinot👍

  Gintare LinGintare LinPrieš 8 mėnesių
 • Tai arba tas balsas kartu filmuojasi, arba tada nekalba. Nes keistai atrodo, kaip kad koks kaimynas klausosi kitų pokalbių.

  Provas VevasProvas VevasPrieš 8 mėnesių
 • Nekvieskit daugiau sito berniuko, labai nesiklauso tas luztantis balsas 😉

  INHUS AgbINHUS AgbPrieš 8 mėnesių
 • Beata atnese daug ramybes i pokalbi, nesu maciusi tokios klajumo puses, tokia labai rodos nuosirdi ir atvira , labai idomus pokalbis, neprailgo ir dar pakartociau 😀 nesigailim tape patreonais , ir kitus paskatinciau, nes turinys darosi labai ivairus ir idomus ( :

  kammillesunkammillesunPrieš 8 mėnesių
  • Ir kaip keista, atsiprašau kad pasikartosiu, bet KP Dominykas atrodė lyg meme prie Beatos, o cia taip smagiai pokalbis susiziurejo!

   egloonaegloonaPrieš 8 mėnesių
 • Hm, Liūdnas pokalbis su tevu - check Liūdnas pokalis apie vaikystę - check Kitame podcaste Klajūmo draugė pasakys, kad nuo Vaidučio laukiasi? :D

  Tom FamTom FamPrieš 8 mėnesių
 • ar cia as vienas pastebejau gal balsas trikdziojo

  augustas rekasiusaugustas rekasiusPrieš 8 mėnesių
 • Apie mokslus: iš esmės aukštasis yra 90% bullshito. Mus elektronikus prieš 5 metus mokė ne apie LED telikus bet apie CRT, tuos kur su subine. Ir blet ten nėra kad ateina bičas iš vsauce ir tau fiziką aiškina suprantamai. Ne. Ateina Saulius ir pasiėmęs rusišką knygelę apie elektroniką pasakoja apie šūdus kurių niekas neprisimena. Aukštojo mokslo esmė - praeit bulshitą su minimaliu balu ir pasiimt tą 10% kur realiai tau aktualu, reikalinga ir dėstytojas yra pedagogas mylintis savondarbą, o ne šiaip doktarantūrą baigęs bičas.

  Jonas LekstutisJonas LekstutisPrieš 8 mėnesių
  • @Lady Hi negalėčiau labiau sutikt. Šitie dalykai ir yra tas 10% apie kurį kalbėjau. Dėkui už papildymą.

   Jonas LekstutisJonas LekstutisPrieš 8 mėnesių
  • Aukstojo mokslo esme yra igyt issilavinima, suktis intelektualioj aplinkoj, lavinti kritini mastyma, mokytis diskutuoti remiantis argumentais. Profesija yra absoliuciai antraeilis dalykas.

   Lady HiLady HiPrieš 8 mėnesių
 • Man Beata primena aktore kazkodel is filmo "Amelija is Monmartro" :D Beja puikus kinas!

  EdgarasEdgarasPrieš 8 mėnesių
 • TrUpUtĮ StRiGiNėJa GaRsAs

  ninja turtles fanninja turtles fanPrieš 8 mėnesių
 • Labai patiko, tikrai.

  AgneAgnePrieš 8 mėnesių
 • Nesutikčiau su Jono komentaru apie Dominyko patirtį, kai jis prisuko plokštę. Taip, ta patirtis nėra tiesiogiai susijusi su jo vyriškomis lytinėmis ląstelėmis, tačiau vyrai, dėl savo hormonų ir smegenų vystymosi eigos, iš prigimties yra linkę į techninių problemų sprendimą. Tokios savybės kaip išreikštas loginis mąstymas ir fizinė jėga daug prisidėjo prie mūsų, kai rūšies išlikimo. Archaiškos visuomenės ar ne, tačiau reikia pripažinti, kad visų jų gerbūvis yra pastatytas sunkaus vyrų fizinio darbo dėka. Galima daug postringauti apie atgyvenusį požiūrį į darbų skirstymus, tačiau nemanau, kad atsiras daug moterų, kurios norėtų eiti dengti stogų, tiesti kelių, pravedinėti komunikacijos linijas, skersti gyvulius ar dirbti gyvybei pavojingus darbus.

  Tomas MikalauskasTomas MikalauskasPrieš 8 mėnesių
 • Patiko ta tema, dėl muštinių. Aš manau, kad mes lygindami save su gyvunais, realiai užmirštam, kad ir patys esam evoliucinavę iš jų į homosapiens. Tad muštinėse, ypatingai tarp vaikinų, bandome parodyti kas yra viršesnis ir stipresnis, nes tai yra išlikęs mūsų žmonių instinktas pasirodyti prieš pateles. Atrodo žiūrim dokumentika, juokiames (gal ir nesijuokiam) kaip du tos pačios lyties atstovai pešasi ir net nesusimąstom, kad panašiai ir patys elgiames. Taip yra orumas, garbė, bet manau mūsų instinktas labiau patraukia mus elgtis neadekvačiai, agresyviai. Dauguma mūsų neišmoksta valdyti tų instinktyvių dalykų, kad va žinau kas čia ir kaip, bet kam man čia to reikia, kam man veltis į tas muštines, juk galim kaip nors viso šito išvengti. Buvo situacija kada labai provokavo mane žmogus, atsistojęs prieš nosį isterikavo, ko tu čia žiūri ir panašiai, ale einam į kiemą išsiaiškinti. Nusišypsojau jam, sakau man problemų nėra, man viskas tvarkoje, man nėra dėl ko eiti į kiemą. Tada labai supykdžiau jį sako tai tu dar žvengi iš manęs? Pradėjo dūhu, lopu, vafliu ir t.t. vadinti ir tiesiog nebekreipiau dėmesio ką jis kalba man. Atsibodo jam ir išėjo jis tiesiog. Svetima chata, visi ir taip išsigandę nežino ką daryti, o čia žmogus per šventę ,naujus metus, įsiveržė į svetimą chatą kaip į savo ir pradėjo vaidinti kaip jis čia visus supizdelins. Nežinau vertybės kokios pas jį ir panašiai, bet nenormalus žmogus, pasirodo tiesiog buvo girtas ir norėjo tą vakarą su kažkuom pasimušti. Na buvo kūčios, buvo kalėdos, šventės kada visi susitaikome ir panašiai ir per naujus metus taip elgtis, nu kosmosas kažkoks, jokio motyvo, nieko, tiesiog kad pas jo "buvusią draugę" atėjo draugai sutikti naujuosius metus. Jis galėjo turėti ginklą, šaltą ar šaunamąjį nieks nežino, o trūko labai mažai, kad žmogų suerzinti, tereikėjo išlikti ramiu ir ramiai viską apmąstyti. Juk nieko nepuolė, tereikėjo visiems pasedėti ramiai ir paklausyti nevispročio moralų. To ir užteko, manau tokio pat lygio žmogus kaip jis galėjo įsivelti į muštines ir jos galėjo baigtis labai baisiai ir nelaimingai. Ačiū už podcastą, labai gerai susiklausė. Taip ir toliau :).

  DamaskeTeamDamaskeTeamPrieš 8 mėnesių
 • Domai, ahuenas butu kontentas jei nu nutartum atsikratyt savo riebaliniu sluoksniu ir priaugt liesos manes siektiek. Stipriau viska daryt nei mantas dare. Tau pavyks! Tu protingas ir imlus suo!

  Christopher MoltisantiChristopher MoltisantiPrieš 8 mėnesių
 • Ačiū tau labai, kad esi ir kuri.

  55kw55kwPrieš 8 mėnesių
 • Galbūt, roastas ir patyčios tas pats, kas seksas ir žaginimas.

  GeizeriaiGeizeriaiPrieš 8 mėnesių
 • 1. Zmonem pirmadieni reikia pralinksmeti, o ne rimtu temu. 2. Beata mokosi psichologijos ir isvis nesupranta kuo skiriasi vyro ir moters smegenis, dazniausia vyras isnaudoja kairi smegenu pusrutuli daugiau, kuris atsakingas uz logika, o moteris dazniausia isnaudoja desni smegenu pusrutuli daugiau, kuris atsakingas uz bendravima, todel zmones savo mylima zmogu vadina antraja puse! 3. Aciu balsui is dangaus, kad jis vis imeta bairi :)

  egidijus petronisegidijus petronisPrieš 8 mėnesių
 • Man patinka tavo pasitikejimas XD

  LMAO LIUTAURASLMAO LIUTAURASPrieš 8 mėnesių
 • Čia man vienam gale pasirodė, kad mikrofonai nesuderinti? (Geras pokalbis keep it up)

  Horsey BonseyHorsey BonseyPrieš 8 mėnesių
 • Ant kiek man relatable Klajumo vaikyste 😔

  ŠarasŠarasPrieš 8 mėnesių
 • Jei berniukas vėdariukas turėtų brolį jis būtų pusbrolis.

  Eimis LaimisEimis LaimisPrieš 8 mėnesių
LTsoft